12 Kasım 2019 Dünya lideri bir video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısı olan Dahua Teknoloji, 2018’den bu yana 2019’da ikinci kez A & s Security 50 listesinde.

Birbirini takip eden 17 yıl boyunca, 50 Security, dünyadaki en yüksek ürün satış geliri olan tüm güvenlik endüstrisindeki en iyi elli şirketi sıralamaktadır. Dahua Teknoloji, 2019’da, 31 Aralık 2018’deki döviz kurunu 6.8632’dir ve yalnızca referans olması için kullanarak, 3.46 milyar ABD Doları’nın brüt geliri elde ederek 2019’da bir kez daha ilk 2’ye ulaştı.

Güvenlik 50’de ikinci sırayı bir kez daha kazanmak, şirketin müşterilerin başarısına olan bağlılığının ve gerçek pazar gereksinimlerine dayalı ürünler ve çözümler ile değer yaratması nedeniyledir.

Dahua Teknoloji’nin geliştirilmesinde kilit bir güç ve temel yetkinlik olan yenilik, yıllardır Ar-Ge’ye yaptığı yüksek yatırımla garanti altına alınmıştır. Dahua Teknoloji, 2019 yılında, SMD plus, çevre koruma, trafik akışı analizi, insan akışı analizi vb. Gibi AI özellikli akıllı işlevleri, çeşitli senaryolar için daha fazla ürün ve çözümlere doğru genişletti. Ayrıca, Dahua AI algoritmaları 2016’dan bu yana birçok KITTI, ICDAR ve MOT uluslararası mücadelesinde 1 numara oldu.

26 Eylül 2019’da, Dahua Teknoloji İspanya, Madrid’de “Birlikte Akıllı Çözümler Yarat” temalı Dahua Teknoloji Ortak Günü’nü düzenledi. Dahua Teknoloji, stratejik teknolojik ortaklarıyla birlikte, farklı dikey pazarlar için güvenlik çözümlerinin geliştirilmesinde küresel güvenlik trendlerini yenilik ve işbirliğini sundu.

Bir ay sonra, 28 Ekim’de Dahua Teknoloji, Çin’in Shenzhen kentinde düzenlenen yıllık zirvesi olan “Dahua Şehrinin Şehri – Akıllı İkizlerin Evrimi” konusuna ev sahipliği yaptı. Zirve boyunca, şirket Dahua Heart of City’nin (HOC) çeşitli endüstrileri güçlendirme ve CPSE2018’deki ilk çıkışından beri “Akıllı İkizler” döneminde akıllı uygulamalara öncülük etme konusundaki başarılarını sergiledi.

Üst üste Güvenlik 50’de ilk 2.sırada olmak, Dahua Teknoloji’nin istikrarlı küresel varlığının ve birlikte büyümek için tüm küresel müşterilerine ve ortaklarına olan bağlılığının sağlam bir sembolüdür. Dahua Teknoloji, “Daha güvenli bir toplum ve daha akıllı bir yaşam sağlama” misyonunu gerçekleştirmek için “İnovasyon, Kalite ve Hizmet” e odaklanmaya devam edecektir.