Fuar Ve Organizasyon

Okisan – Dahua İstanbul Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Semineri

Okisan - Dahua İstanbul Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerine Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür ederiz.

Kasım 28th, 2016|

Okisan – Dahua İzmir Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Semineri

Okisan, Bayileri ile Buluştu... Okisan - Dahua İzmir Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerine Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür ederiz.

Kasım 25th, 2016|

Okisan – Dahua Ankara Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Semineri

Okisan, Bayileri ile Buluştu... Okisan - Dahua Ankara Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerine Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür ederiz.

Kasım 19th, 2016|

Okisan – Dahua Kayseri Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Semineri

Okisan, Bayileri ile Buluştu... Okisan - Dahua Kayseri Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerine Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür ederiz.

Kasım 17th, 2016|

ISAF’16

ISAF 29 Eylül-2 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen ISAF Fuarındaki Standımıza yapmış olduğunuz ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Ekim 4th, 2016|

3 Eylül 2016 Okisan Eğitim Toplantısı

03 EYLÜL 2016 İstanbul Grand Cevahir Otel’de OKİSAN Merkez Şubemiz, OKİSAN Ankara Şubemiz, OKİSAN İzmir Şubemiz'in katılımıyla gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, hem çalışanların kendini geliştirmesi konusunda, hem de ''OKİSAN'' adına değer yaratmaya devam ediyor...

Eylül 5th, 2016|

Okisan ve Dahua Bayileri İle İftar Yemeğinde Buluştu…

Okisan Güvenlik Teknolojileri Düzenlenen İftar Yemeğinde Bayileriyle Buluştu...29 Haziran 2016 Çarşamba günü Cemile Sultan Korusu’nda Semazen ve Tasavvuf müziği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimize katılımınızdan ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Okisan Ailesi olarak Dahua ve Bayilerimizi buluşturup , sizlerin verimli bir gün geçirmenizi sağladığımız için mutluyuz.

Temmuz 19th, 2016|

2016 İngiltere IFSEC Fuarında

21 ile 23 Haziran 2016 arasında üç gün boyunca Londra ExCeL bölgesinde gerçekleşen İFSEC Uluslararası Fuarı’nda Dahua Türkiye Distribütörü Okisan Güvenlik Teknolojileri fuarı ziyaret etti.

Temmuz 19th, 2016|

ISAF’14

ISAF içerdiği sektörlerin yurtiçindeki tek organizasyonu ve Türkiye'nin bulunduğu bölgedeki en büyük etkinliği olan ISAF'ı 18. kez, 18-21 Eylül 2014 tarihlerinde,İstanbul Fuar Merkezinde düzenlemiştir. ISAF Fuarındaki Standımıza yapmış olduğunuz ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Aralık 15th, 2015|

Dahua – Okisan Ankara Semineri

Okisan Bayileri ile ikinci kez buluştu... 12 Aralık Ankara'da gerçekleşen Seminerimize yoğun ilgiden dolayı Teşekkür ederiz.

Aralık 14th, 2015|

21 Mayıs 2014 OKİSAN – DAHUA HDCVI Ön Tanıtım Semineri

TITANIC CITY HOTEL İstanbul'da Seminerimizi Gerçekleştirdik. DAHUA Yönetici Ve Mühendislerinin De Bulunduğu HDCVI Ön Tanıtım Seminerimiz de Yeni Megapixel HDCVI Teknolojisi Ürünleri Ve Diğer Yenilikler Tanıtıldı. Seminerimize Katılan Tüm Katılımcılarımıza Teşekkür Ederiz.TITANIC CITY HOTEL İstanbul'da Seminerimizi Gerçekleştirdik. DAHUA Yönetici Ve Mühendislerinin De Bulunduğu HDCVI Ön Tanıtım Seminerimiz De Yeni Megapixel HDCVI Teknolojisi Ürünleri Ve Diğer Yenilikler Tanıtıldı. Seminerimize Katılan Tüm Katılımcılarımıza Teşekkür Ederiz.

Aralık 12th, 2015|

Yeni Çözümler Tanıtım Semineri

Seminerlerimizdeki, Profesyonel Ve Samimi Yaklaşımlarınızla Yaptığınız'' Övgü, Destek Ve Yapıcı Eleştirileriniz İçin.. Okisan'ın, Sektörümüzün Dev Üreticilerinden Birisi Olan Dahua İle İşbirliğinin ''Doğru Seçim'' Olduğunu Teyit Ettiğiniz İçin... Okisan Ve Bayilerinin, Sadece Ticari Partner Değil, Bir ''Aile'' Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdiğiniz İçin.. Hepinize Sonsuz Teşekkürler...

Aralık 10th, 2015|

Dahua – Okisan İstanbul Semineri

05 Aralık İstanbul'da gerçekleşen Seminerimize yoğun ilgiden dolayı Teşekkür ederiz.

Aralık 7th, 2015|

IDEF 2015 12. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

Değerli Ziyaretçimiz, IDEF'15 12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nda,OKİSAN standını onurlandırdığınız için teşekkür ederiz.

Aralık 4th, 2015|

ISAF'15 / Okisan

17–20 Eylül 2015 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9.Hall'de bulunan Standımıza Ziyaretinizden dolayı Teşekkür ederiz.

Aralık 3rd, 2015|