• LR2110-8ET-120

LR2110-8ET-120

8-Port ePoE Switch

Fiyatlar için giriş yapın

Stokta yok

Stok Kodu: 5143 Kategoriler: , , Marka:
  • Dahua ePoE teknolojisi ile 800 metreye kadar uzun mesafeli PoE iletimini destekler
  •  Katman iki ePoE switch
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlanma, MAC adres listesi kapasitesi 8K’dır
  • Uygun IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802 .3X standartları
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standardını destekler
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
  • Port gösterge ışığı, IEEE, E100 ve E10’u içeren port için geçerli iletim modunun durumunu göstermektir.

Ürün Açıklaması

ModelDahua LR2110-8ET-120 Teknik Özellikleri
Ethernet Port1 * 1000 Base-X

1 * 10/100/1000 Temel-T

8 * 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)

PoE Güç TüketimiPort1,5≤60W, Port2,3,4,6,7,8≤30W, Total≤120W
PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi8.8Gbps
Paket İletim Oranı4.17Mpps
Paket Tampon Bellek2.75MB
MAC Tablosu Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nem Oranı% 10 ~% 90
Güç KaynağıDC48 ~ 57V güç adaptörü
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4KV

Diferansiyel Mod 2KV

Çalışma Koşulları-30 ° C ~ 65 ° C
Net Ağırlık0.59 kg
Boyutlar150 mm x 100 mm x 42 mm
İletim Performansı:
Kablo (m)Bant Genişliği (Mbps)PoE Yük Kapasitesi (W)Hi-PoE Yük Kapasitesi (W)Çalışma Modu
10010025,553IEEE / E100
20010025,533E100
3001001919E100
400101717E10
500101313E10
8001077E10
ePoE anahtarı güç kaynağı voltajı 48V

CAT5E / CAT6, maks. DC direnci <10Ω / 100m

Kablo (m)Bant Genişliği (Mbps)PoE Yük Kapasitesi (W)Hi-PoE Yük Kapasitesi (W)Çalışma Modu
10010025,553IEEE / E100
20010025,547E100
30010025,532E100
400102326E10
500102020E10
800101313E10
ePoE anahtarı güç kaynağı voltajı 53V

CAT5E / CAT6, maks. DC direnci <10Ω / 100m

Aksesuarlar
SFP ModülüAçıklama
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
EoC (Coax Üzerinden Ethernet)Açıklama
LR10021 * 10/100 Mbps Base-TX + 1 * BNC

RG59 koaksiyel kablo:

400m / 100Mbps, 1000m / 10Mbps

LED Göstergesi
Çalışma ModuLED Göstergesi
IEEE ModuNormalde açık
E1003 saniye açık, 1 saniye kapalı
E101 saniye açık, 1 saniye kapalı

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.